Modelová řada

Přehled

Benzín
69 - 85 K / 51 - 62 kW
Kombinovaná spotřeba 4,7 - 5,2 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozidla

Smělejší a svůdnější než kdy předtím, ale se stejným duchem svobody. To je Fiat 500C, neodolatelný malý kabriolet.

Exteriér

Smělejší a originálnější než kdykoliv předtím. To je Fiat 500C: stylová verze modelu 500 kombinující potěšení z jízdy a vítr ve vlasech.

 

Troufalejší přední žebrování, elegantnější fousky a LED světla denního svícení inspirovaná nulou loga 500.

 

Nová 15“ nebo 16“ litá kola a nové barvy karoserie.

 

Elektricky ovládaná plátěná střecha, prosklené zadní okno, třetí brzdové světlo a zadní spoiler a zadní rámečky světel s brzdovým světlem, koncovými světly a ukazateli směru s minimalistickým, jednoduchým designem. 

 

Detaily

BLÍŽE SLUNCI A OBDIVNÝM POHLEDŮM

 

Milujete otevřené nebe nad hlavou? Stáhněte elektricky ovládanou střechu svého Fiatu 500C a užívejte si slunečních paprsků. Inovativní elektricky ovládaná plátěná střecha v béžovém, červeném nebo černém odstínu odhaluje řadu stylových detailů: chrom, zadní prosklené okno, třetí brzdové světlo a spoiler. V případě změny počasí stačí stisknout tlačítko a střecha se zatáhne. Slunce ale zůstane ve vaší mysli.

 

CHYTRÝ, ZÁBAVNÝ A ŠIK

 

Fiat 500C je šikovnější a radostnější než kdykoliv předtím. Vaši pozornost upoutají přepracované ovladače na přístrojovém panelu, schránka před spolujezdcem a nová středová konzola se vstupy USB a AUX-IN. Jízda s 500C vás bude bavit!

         

500C - COOL JAKO VY

 

Když jedete v cool voze, chcete aby to ostatní věděli. A když vypadá zevnitř stejně dobře jako zvenku, proč to neukázat? Dopřejte si interiér v nestárnoucím kostičkovaném vzoru glenček, v bordové kůži Frau nebo nadčasovou klasiku v podobě kůže v odstínu Tobacco.

Infotainment

UCONNECT™ LINK

 

Užijte si slunce, zábavu a surfování – online, samozřejmě — s technologií UConnect.

 

SLUŽBY UCONNECT™ LIVE

 

S infotelematickým systémem UConnect™ a službami UConnect™ LIVE je jízda ještě zábavnější. Nepřestávejte komunikovat ani v autě na svém profilu na Facebooku nebo na Twitteru. Poslouchejte 43 miliónů skladeb z Deezeru, 100 000 stanic na TuneIn nebo aktuální zprávy z Reuters. Najděte svůj zaparkovaný vůz pomocí funkce my: Car a sledujte svou spotřebu paliva v aplikaci eco:Drive. Připojte si telefon nebo jiné zařízení přes USB nebo AUX a používejte pohodlně ovládání audiosystému na volantu.

Se systémy UConnect a UConnect LIVE už nikdy nebudete off-line.

 

AUDIOSYSTÉM BEATS

 

Slunce, zábava a hudba. Máte rádi hudbu a toužíte po kvalitním zvuku? V tom případě můžete zvolit 8kanálový Hi-Fi audiosystém Beats s DSP zesilovačem, 6 reproduktory a subwooferem o celkovém výkonu 440 W.

Systém Beats je zde vyvinut ve spolupráci se zakladateli značky Beats – legendárním rapperem a producentem Dr. Dre a ředitelem společnosti  Interscope Geffen A&M Records a producentem Jimmy Lovinem. Představuje pečlivé spojení umění a vědy, neboť zkušenosti získané ze studia pomohly optimalizovat zvuk, který činí systém Beats tak jedinečným.

 

NEMUSÍTE SE ORIENTOVAT PODLE HVĚZD

 

S modelem 500C se už nikdy neztratíte. Díky systému UConnect rádio s navigací můžete využít výhod služeb LIVE a TomTom, včetně 3D map TomTom a informací v reálném čase o dopravě, počasí, radarech a bodech zájmu.

Navigace podle hvězd se staženou střechou je sice do jisté míry romantická, ale s TomTom si to užijete víc.

 

JEĎTE, KAM VÁS SRDCE POVEDE

 

Fiat 500C vás bude nejen bavit, ale navíc s ním můžete ušetřit za palivo a snižovat emise CO2. Aplikace eco: Drive totiž v reálném čase zobrazuje jízdní tipy, a to na základě analýzy vašeho jízdního stylu. Navíc díky službě UConnect LIVE si můžete vaše nahrané údaje a hodnoty z jízdy zpětně prohlédnout a zhodnotit ve vašem profilu na svém chytrém telefonu nebo počítači.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový 1.2 69 k  |  Zážehový motor 1.2 69 k Start&Stop

 VÝKON A BEZPEČNOST

 

Bezpečnost na 500 %

Na Fiat 500C se můžete vždy spolehnout. Tento kompaktní kabriolet má dobro cestujících stále na paměti. Bezpečnost vás i vašich přátel a rodiny zajišťuje 7 standardně dodávaných airbagů (čelní, boční, okenní a kolennní řidiče).

 

Vždy a vše pod kontrolou

Jízda s důvěrou: s modelem 500C máte naprostou kontrolu i při nouzovém brzdění nebo na kluzkém povrchu, a to díky elektronické kontrole stability s ABS a funkcí Hill Holder.

 

Mějte vůz vždy pod kontrolou

Když v modelu 500C nastavíte maximální rychlost jízdy, můžete si být jisti, že stanovený limit po celou cestu nepřekročíte. Postará se o to omezovač rychlosti, spínaný přímo pod volantem, který umožňuje nastavit nejvyšší rychlost na začátku cesty.

 

Tempomant

Model 500C přidává na seznam výbavy také tempomat: technologii, která vám umožní nastavit a udržet požadovanou rychlost během celé cesty. Pohodlně se usaďte a soustřeďte se jen na jízdu bez toho, abyste museli neustále sledovat tachometr.

 

 

VÝKON NA SILNICI

 

Rozjezd do kopce? Žádný problém!

Dělají vám rozjezdy do kopce starosti? Fiat 500C vás jich nadobro zbaví. Díky funkci Hill Holder je to jednoduché, a to i v opravdu prudkém stoupání. Tato funkce totiž zabraňuje couvnutí vozu během přesunutí nohy z brzdy na plyn.

 

Městský vůz,který brzdí bezpečně za vás

Jsou situace, jako řidič, který před vámi náhle zastaví, nebo zvíře, které nečekaně vyskočí z lesa na silnici, kdy potřebujete velmi rychle a bezpečně zastavit. K tomu slouží systém HBA (Hydraulic Brake Assistance), který v 500C vyvine velkou brzdnou sílu pro nouzový stav, a funkce Hazard, jež současně automaticky aktivuje výstražná světla.

Přehled

Fiat 500C

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500C vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy