Modelová řada

Přehled

Benzín
69 - 85 K / 51 - 62 kW
Kombinovaná spotřeba 4,7 - 5,2 (l/100km)
3
Euro6d-TEMP
manuální převodovka

Detaily

Popis vozu

MISTR PŘEVLEKŮ

 

Ikona par excellence. Vtiskněte svému vozu kousek vlastní osobitosti. Vybírejte z mnoha vzorů, od kostky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Exteriér

Nejchytřejší, nejtroufalejší a nejsvůdnější městský vůz: Fiat 500.

 

Troufalejší přední žebrování, elegantnější fousky a LED světla denního svícení inspirovaná nulou loga 500.

 

Nová 15“ nebo 16“ litá kola a nové barvy karoserie.

 

Elegantní chromovaná lišta na zadním nárazníku spojující mlhová světla a integrovaná zadní světla , jedinečně navržená a uspořádaná do rámečku a obsahující světla zpátečky, brzdová a koncová světla a ukazatele směru – vše v jednoduchém, krásném, minimalistickém stylu.

 

Detaily

DETAILY TVOŘÍ DOKONALOST

 

Skutečné legendy nezestárnou, pouze se mění. To je důvod, proč tato ikona italského designu dostala přepracovaný exteriér i interiér a nejmodernější technologie. Perfekcionisté se snaží vždy dosáhnout nových hranic dokonalosti.

* Vyobrazený vůz obsahuje příplatkovou výbavu.

 

TAK CHYTRÝ A TAK NÁDHERNÝ

 

Krása je jedna věc a inteligence druhá. Hledáte ideální kombinaci? Fiat 500. Krásně modernizovaná legenda, která si uchovala svoji osobitost, nabízí poslední generaci infotelematického systému UConnect, přepracované ovladače na přístrojovém panelu a středové konzole se vstupy USB a AUX-IN.

 

500 HAUTE COUTURE

 

Posaďte se a užívejte si jedinečného potěšení z jízdy. Sedadla modelu 500 si v ničem nezadají s pohodlím křesla. A pokud toužíte po ještě větším osobitějším provedení, vyberte si paket Cool s několika stylovými řešeními: vinylové prvky na opěradlech a hlavových opěrkách a chromovaný nárazník a okolí chladiče pro ještě větší šmrnc.

 

ZE DVOU VÝBAV ZVOLTE TU TŘETÍ

 

Chcete, aby váš Fiat 500 byl ještě exkluzivnější? Vyberte si z nabídky programu Mistr převleků naprosto originální a módní provedení karoserie. Lord (klasický glenček), Comics (pop-artová dekorace), Navy (svěží námořnický styl) nebo Camouflage (vojenský maskáčový)? Je to pouze na vás. 

*Mistr převleků Comics Black & Yellow k dispozici pouze pro model 500

Infotelematický systém

FUNKCE MIRRORING: APPLE CARPLAY

 

Model 500 podporuje aplikaci Apple CarPlay, která představuje nejchytřejší a nejbezpečnější způsob používání vašeho iPhonu za volantem. Se základními funkcemi a hlavními aplikacemi upravenými k prohlížení na obrazovce pětistovky získáte přístup k navigaci, volání, zasílání a přijímání zpráv a k poslechu hudby, aniž byste se museli přestat koncentrovat na cestu před vámi. K ovládání hlavních funkcí chytrého telefonu můžete využívat hlasové příkazy přes aplikaci Siri, dotykovou obrazovku nebo ovládací prvky na volantu.

Apple CarPlay, iPhone a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc. 

 

BUĎTE I V AUTĚ ON-LINE

 

S infotelematickým systémem UConnect a službami UConnect LIVE je jízda ještě zábavnější. Nepřestávejte komunikovat ani v autě na svém profilu na Facebooku nebo na Twitteru. Poslouchejte 43 miliónů skladeb z Deezeru, 100 000 stanic na TuneIn nebo aktuální zprávy z Reuters. Najděte svůj zaparkovaný vůz pomocí funkce my: Car a sledujte svou spotřebu paliva prostřednictvím aplikace eco:Drive. Připojte si telefon nebo jiné zařízení přes USB nebo AUX a používejte pohodlně ovládání audiosystému na volantu.

Se systémy UConnect a UConnect LIVE už nikdy nebudete off-line.

 

AUDIOSYSTÉM BEATS

 

Máte rádi hudbu a toužíte po kvalitním zvuku? V tom případě můžete zvolit osmikanálový Hi-Fi audiosystém Beats s DSP zesilovačem, šesti reproduktory a subwooferem o celkovém výkonu 440 W. Systém Beats je zde vyvinut ve spolupráci se zakladateli značky Beats – legendárním rapperem a producentem Dr. Dre a ředitelem společnosti Interscope Geffen AandM Records a producentem Jimmy Lovinem. Představuje pečlivé spojení umění a vědy, neboť zkušenosti získané ze studia pomohly optimalizovat zvuk, který činí systém Beats tak jedinečným.

 

JEĎTE, KAM VÁS SRDCE POVEDE

 

Fiat 500 vás bude nejen bavit, ale navíc s ním můžete ušetřit za palivo a snižovat emise CO2. Aplikace eco:Drive totiž v reálném čase zobrazuje jízdní tipy, a to na základě analýzy vašeho jízdního stylu. Navíc díky službě UConnect LIVE si můžete vaše nahrané údaje a hodnoty z jízdy zpětně prohlédnout a zhodnotit ve vašem profilu na svém chytrém telefonu nebo počítači.

Výkon a bezpečnost

MOTORY

 

Zážehový motor 0.9 TwinAir 85 k 

Fiat 500 může být vybaven motorem TwinAir, vysoce výkonnou pohonnou jednotkou, která zahrnuje nejnovější inovace vyvinuté značkou Fiat pro zážehové motory. Motor je výsledkem downsizingu, což má za cíl snížit objem motoru, počet válců a rozměry motoru. Navzdory výraznému snížení spotřeby paliva a emisí, až o 30 %, disponuje tento přeplňovaný agregát vysokým výkonem.

 

Zážehový 1.2 69 k  |  Zážehový motor 1.2 69 k Start&Stop 

 

 

BEZPEČNOST

 

Bezpečnost na 500%

Na Fiat 500 se můžete vždy spolehnout. Tento kompaktní vůz má dobro cestujících stále na paměti. Bezpečnost vás i vašich přátel a rodiny zajišťuje 7 standardně dodávaných airbagů (čelní, boční, okenní a kolennní řidiče).

 

Mějte vůz vždy pod kontrolou

Váš Fiat 500 budete mít plně pod kontrolou i při nouzových manévrech nebo na kluzkém povrchu. V těchto situacích oceníte systém řízení stability ESC, který zahrnuje systémy ABS a ASR, jež pomáhají při rozjezdu a brzdění na obtížně sjízdném povrchu. Bezpečnost na první místě.

 

Rychlost podle vaší volby

Nastavte si maximální rychlost před začátkem své jízdy a omezovač rychlosti, který jednoduše aktivujete pod volantem, vám pomůže, abyste ji během jízdy nepřekročili. Vaše cesta bude přesně taková, jakou ji chcete mít.

 

Tempomat

Na palubě Fiatu 500 lze využívat řadu pokročilých technologií. Jednou z nich je i tempomat. Nastavte si požadovanou rychlost a pětistovka vám ji pomůže udržovat během celé cesty. Pohodlně se opřete do sedadla a užijte si i dlouhé cesty.

 

 

VÝKON NA SILNICI

 

Rozjezd do kopce? Žádný problém!

Bojíte se rozjezdů do kopce? S Fiatem 500 už nemusíte. Díky funkci Hill Holder, která pomáhá zamezit pohybu vozidla dozadu při uvolnění spojky, už nemusíte mít žádné obavy.

 

Rádi zpíváte v dešti?

Nepřestávejte ani v modelu 500! Déšť ani šero vás s 500 nezastaví. Senzor stmívání detekuje jakékoliv zhoršení světelných podmínek a automaticky zapíná přední světlomety. V případě senzoru deště namísto toho zapíná stěrače. A vy si můžete zpívat dál.

Přehled

Fiat 500

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Fiat 500 vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy