Fiat Professional Fullback Double Cab

od Kč 545.090*
Modelová řada

Přehled

Fiat Professional Fullback

Nafta
150 - 180 K / 113 - 133 kW
Kombinovaná spotřeba 6,9 - 7,5 (l/100km)
4
Euro6d-TEMP
manuální - automatická převodovka
*DPH není zahrnuta

Detaily

Popis vozidla

Jste nároční? S námi si to můžete dovolit a získáte ještě mnohem více. FULLBACK JE NOVÝ PICK UP značky Fiat Professional. Praktický, odolný a všestranný. Fullback nezná slova jako odpočinek nebo příliš náročné. Byl totiž navržen tak, aby vyhověl i těm nejnáročnějším požadavkům.

Trakce

OBRATNÝ

 

Elektronický volič pohonu všech kol rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu (k dispozici u verze LX).

 

Nájezdový úhel 30° a úhel sjezdu 22°

Přechodový úhel 24°

Boční náklon 45°

 

POHON

 

2H (4x2 vysoký rozsah)

Poskytuje tišší jízdu a příznivější spotřebu paliva během běžné jízdy na silnici.

 

4H (4x4 vysoký rozsah)

Volitelný v rychlosti až 100 km/h, rozděluje točivý moment na přední a zadní nápravu prostřednictvím mezinápravového diferenciálu s viskozní spojkou, která poskytuje bezpečnější jízdu na kluzké silnici.

 

4HLc (4x4 vysoký rozsah s uzávěrkou mezinápravového diferenciálu)

Mezinápravový diferenciálu vůči sobě uzamyká pohon předních a zadních kol, což zlepšuje trakci a manévrovatelnost na sněhu, písku a prašných cestách.

 

4LLC (4x4 s redukcí a uzávěrkou mezinápravového diferenciálu)

Nižší převodový poměr poskytuje větší točivý moment pro jízdu v extrémním terénu: vyjíždění a sjíždění prudkých svahů a překonávání hlubokého sněhu, bláta a písku.

Technologie

BLUETOOTH

 

Snadný způsob jak odpovědět na telefonické hovory, poté co se zobrazí na displeji. To vše aniž byste museli spustit oči z vozovky.

 

BEZKLÍČOVÝ SYSTÉM

 

Jednoduchým stlačením tlačítka můžete odemknout a zamknout dveře a také nastartovat.

 

RADIO NAV S DOTYKOVOU OBRAZOVKOU

 

Snadné použití, příjemný vzhled, praktické funkce. Jedná se o nový navigační systém, který je k dispozici pro model Fullback a zahrnuje dotykovou obrazovku a ovládání rádia.

 

PŘIPOJENÍ USB

 

Svou hudbu si můžete vzít sebou kamkoliv, nyní i na palubě nového modelu Fullback. Vybírat můžete prostřednictvím dotykové obrazovky nebo ovladači na volantu.

 

ZADNÍ KAMERA

 

Ideální řešení pro parkování s maximální agilitou a bezpečností, a to i do nejtěsnějších míst.

Výkon

Nový Fullback je jedním z prvních pick-upů na světě s CELOHLINÍKOVÝM MOTOREM, kombinujícím nízkou hmotnost a maximální výkon. Jeho tažná kapacita dosahuje až 3100 kg. Vybaven může být manuální šestistupňovou nebo automatickou pětistupňovou převodovkou.

Styl a bezpečnost

Zesílená karoserie

 

Karoserie je vyrobena ze speciálních ocelových prvků, které jsou lehké a velmi odolné proti deformaci a poskytují tak vysokou úroveň bezpečnosti.

 

Zavěšení kol

 

Přední zavěšení s dvojitými příčnými rameny a stabilizátorem zaručuje nejlepší možnou stabilitu na silnici i v terénu. Zadní tuhá náprava s vícelistými listovými pružinami dokáže snadno překonat kmeny a jiné překážky pod vozidlem a zajišťuje stabilitu a komfort v naloženém i prázdném stavu.

 

ESC

 

Systém dokáže pomocí mnoha snímačů rozpoznat začínající smyk a zásahem do výkonu motoru a přibrzděním jednotlivých kol vůz stabilizuje. Zabraňuje prokluzu kol a minimalizuje riziko smyku, čímž zaručuje skvělou trakci v jakýchkoliv podmínkách.

 

Hill Holder

 

Ideální řešení pro rozjezd do kopce s maximální agilitou i v plně naloženém stavu.<br>Hill Holder automaticky přibrzdí vůz v kopci, čímž poskytne řidiči čas na přesun nohy na pedál plynu.

 

AIRBAG

 

Pro případ kolize je Fullback vybaven 7 airbagy, které přispívají k pohlcení energie nárazu. Kromě čelních airbagů se v modelu Fullback můžete spolehnout také na boční a okenní airbagy a rovněž jeden kolenní airbag řidiče.

 

Předpínače

 

V případě čelního nárazu předpínače automaticky napnou bezpečnostní pásy řidiče a spolujezdce, čímž pomohou minimalizovat případný dopad na airbag.

 

LDW

 

Sledování jízdních pruhů pracuje v rychlostech nad 65 km/h a automaticky varuje řidiče při přejíždění jízdního pruhu bez použití ukazatelů směru. Řidič je varován o nebezpečném vybočení zvukovou a vizuální výstrahou.

 

Omezovač rychlosti


Nastavitelný omezovač rychlosti pomáhá udržet konstantní nastavenou rychlost. V případě, že tuto rychlost překočíte, vůz vás upozorní zvukovou a vizuální výstrahou a pomůže vám včas zpomalit.

 

TSA

 

Asistenční systém proti rozkmitání přívěsu zaručuje perfektní stabilitu během tažení přívěsu. V případě vychýlení z plánovaného směru systém upraví výkon motoru a přibrzdí jednotlivá kola tak, aby obnovil stabilitu vozidla i přívěsu.

 

 

Přehled

Fiat Professional Fullback

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si svůj nový Fiat Professional Fullback vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy