Modelová řada

AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY

Podívejte se na aktuální akční nabídky:

Přehled

Alfa Romeo Stelvio

Benzín - Nafta
150 - 280 K / 118 - 206 kW
Kombinovaná spotřeba 5,2 - 7,8 (l/100km)
5
Euro6d-TEMP
automatická převodovka

Detaily

Popis vozidla

Alfa Romeo vždy přicházela s modely zaručujícími dokonalou jízdu a probouzejícími vášeň pro řízení. Nabízela jedinečná mistrovská díla designu, techniky a konstrukce, která nikdy nepřestala být obdivována a napodobována. Stelvio je dalším významným milníkem v téměř 110leté historii Alfy Romeo.

 

Výkonné hliníkové motory poskytující nejlepší zrychlení ve své třídě, unikátní pohon všech kol Q4, perfektní vyvážení hmotnosti na nápravy 50/50, nejmodernější technologie a bezpečnostní systémy, nejlepší převod řízení ve své třídě a kliková hřídel z uhlíkových vláken – Stelvio naplní i ta nejsmělejší očekávání dokonalého zážitku z jízdy každého nadšeného řidiče.  Spojuje v sobě veškerý komfort a všestrannost SUV s nezkrotným sportovním duchem, který dokáže nabídnout pouze pravá Alfa Romeo. 

 

Kultovní design Alfy Romeo je patrný na tomto jedinečném SUV, vyznačujícím se unikátními a esenciálními rysy značky a tvořícím stylistickou jednotu s novou Giulií. Mistrovský návrhářský přístup, který zachovává typické znaky značky, je zde výjimečný a účelný zároveň. Vše je doslova vymodelováno kolem mechanických částí vozu, podobně jako kombinéza ušitá na míru atleta. Každý detail zvyšuje aerodynamiku a umocňuje výkon Stelvia, nic tu není navíc. V Alfě Romeo se tomu říká „Smysluplná krása“.

Další vlastnosti

EXTERIÉR

Navzdory limitům své kategorie si Stelvio uchovává identitu a silné rysy značky Alfa Romeo a navazuje na odkaz svých legendárních italských předchůdců. Stačí jeden pohled a poznáte nezaměnitelnou trojdílnou masku chladiče, výrazné linie a svalnatou zadní část. Vše je dokonale vyvážené a vytvořené s citem pro ideální proporce a ladné křivky.

INTERIÉR

Interiér Stelvia představuje naprostý zlom v kategorii SUV: nebývale vysoká, přesto však sportovní pozice při řízení, která předurčuje, kdo silnici ovládne. Interiér je čistý a minimalistický, každý detail je tu pro posílení zážitku za volantem, bez nadbytečných a rušivých příkras. S modelem Stelvio Alfa Romeo bourá stereotypy světa vozů SUV, umně kombinuje prostor, ergonomiku a komfort s bezpříkladným stylem.

MOTOR

Stelvio nabízí dva benzínové turbomotory s výkonem 200 a 280 k a Q4 pohonem všech kol nebo 2.2 turbodieselový motor s výkonem 210 k a Q4 pohonem všech kol. Pro ještě vyšší požitek z jízdy pak řadu motorů doplňuje take 2.2 turbodieselový 180 k motor s pohonem zadních kol. Motory Stelvia tvoří celohliníkový monoblok, jenž v kombinaci s 8rychlostní automatickou převodovkou zajišťuje vyšší výkon při současném snížení hmotnosti. Jde o nejpokročilejší a nejvýkonnější technologii, která zaručuje maximální výkon, komfort a plynulost jízdy.

Přehled

Alfa Romeo Stelvio

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Alfa Romeo Stelvio vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.

Stupeň výbavy