Modelová řada

Přehled

Alfa Romeo 4C

Benzín
240 K / 177 kW
Kombinovaná spotřeba 6,8 (l/100km)
2
Euro6d-TEMP
6-rychlostní automatická dvouspojková převodovka

Detaily

Popis vozidla

Legendární sportovní vozy, sláva a vítězství. Řev motorů, zrychlení, brzdění, asfalt a hlasy davu podél trati. Nadšení a nejautentičtější vášeň. Alfa Romeo 4C se zrodila z nejčistšího ducha Alfy Romeo. Představuje unikátní vůz s jedinečným designem i technologiemi, který vznikl proto, aby potěšil řidiče na silnici i na okruhu a mohl všem nadšencům splnit sen o tom, že vlastní supersport. Tento sen nyní může změnit v realitu.

 

Konstrukce modelu 4C nese nezaměnitelné rysy Alfy 33 Stradale: krásu ve službách mechaniky. Alfa Romeo 4C, která je vyráběná v Modeně, kombinuje dvě výjimečnosti. Inženýrství Alfy Romeo a řemeslné dovednosti značky Maserati. Výkon nebyl ještě nikdy tak atraktivní.

Další vlastnosti

EXTERIÉR

Podstata Alfy Romeo 4C je jednoduchá: ryzí výkon. Její vzhled není samoúčelný. Každý prvek modelu 4C má úchvatný vzhled. Zaoblené a svalnaté linie a přívody vzduchu mají specifickou funkci a přispívají k vytváření přítlaku, který zvyšuje stabilitu ve vysokých rychlostech. 

INTERIÉR

Tak jako u karoserie i v interiéru je vše velmi funkční a podřízené závodní povaze Alfy Romeo. Začít můžeme jedinečnou jednodílnou skořepinou vozu z uhlíkového kompozitu. Sedadla mají tuhou karbonovou strukturu a speciální lehké čalounění. Volant je ve spodní části zploštělý a všechny ovladače jsou orientované k řidiči. Hliníkové pedály pak doplňují sportovní charakter vozu. 

MOTOR

Zážehový přeplňovaný čtyřválec 1750 Turbo s přímým vstřikem paliva a výkonem 240 k je vyroben kompletně z hliníku a nabízí naprosto uchvacující výkon a točivý moment vrcholící na 350 Nm. Neuvěřitelných 80 % točivého momentu je přitom k dispozici již od 1700 ot./min. Alfa Romeo 4C dosahuje nejvyšší rychlosti přes 250 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí za 4,5 sekundy. Úchvatné, že?

Přehled

Alfa Romeo 4C

Testovací jízda
Stále nejste rozhodnuti? Před koupí si své nové Alfa Romeo 4C vyzkoušejte.
Cenová nabídka
Vybrali jste si svůj vůz? Nenechte ho ujet a požádejte o cenovou nabídku.
Žádost o financování
Objevte výhodné finanční služby.