Národní

Stvořena pro řízení.
Giulia od 10.650 Kč měsíčně
Easy Care service program
3 roky/90.000 km

Garantovaná zůstatková hodnota

• Navigační systém Alfa Connect
• 17’’ kola z lehkých slitin
• Parkovací senzory s kamerou
• Sledování mrtvého úhlu za vozidlem
• Autonomní brzdění s detekcí chodců
• Sedadla v provedení látka/kůže

Design a komfort
Každý detail modelu Alfa Romeo Giulia vychází z techniky. Výsledkem je svalnatý design, který podtrhuje vynikající výkon a zlepšuje aerodynamiku. Kokpit Giulie byl koncipován tak, aby byl řidič středobodem všeho. Jednotlivé ovládací prvky vytváří harmonické a neviditelné rozhraní člověk-stroj, které poskytuje naprostou kontrolu. Cestujícím tak nabízí naprosto neopakovatelné zážitky.

Bezpečnost a infotelematika
Alfa Romeo Giulia využívá nejmodernější technologie bezpečnosti a infotelematiky.
Ve standardu všech verzí nabízí Giulia systém varování před čelním nárazem FCW, automatické nouzové brzdění AEB a sledování jízdních pruhů LDW.
Pokud jde o infotelematiku, v rámci volitelné výbavy Giulie je k dispozici systém Alfa Connect 3D Nav 8.8“, digitální rádio DAB, 7palcový barevný TFT přístrojový panel a audio systém Sound Theatre od společnosti Harman Kardon s 10 reproduktory (včetně subwooferu).

Alfa Romeo Giulia byla odbornou i laickou veřejností vždy velmi dobře hodnocena. Doposud na trzích regionu EMEA nasbírala více než 30 ocenění. Proč? Protože Giulia je vůz stvořený pro řízení. Jedná se o sportovní sedan, který nabízí pokročilé technologie, dynamickou povahu a vynikající výkon a účinnost.

Servisní balíček Easy Care: 3 roky / 90.000km.
Servisní plán navržený tak, aby byl jednoduchým způsobem rozpočtu pro servisní požadavky vašeho vozidla, což zajistí, že vaše vozidlo nikdy nezmešká životnost důležitého servisního intervalu a zaručuje vám maximální životnost vašeho vozidla.

• Zahrnuje všechny díly, pracovní sílu a kapaliny potřebné k provedení předepsaného servisu pro vaše vozidlo.
• Evropské pokrytí.
• Záruka používání pouze originálních dílů u autorizovaných prodejců.

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Nabídka platí pro model Giulia Super 2.0T 200k AT8.Reprezentativní příklad FinAuto Alfa Romeo PCP s nájezdem do 30 000km/ročně. Tento vůz získáte za těchto podmínek: pořizovací cena 789 600,-Kč, část hrazená klientem 276 360,-Kč, poplatek za uzavření smlouvy 5 132,-Kč, 1. - 35. splátka včetně pojištění 10 623,-, 36. splátka (minimální budoucí garantovaná hodnota) 252 672,- Kč. Pojištění u pojišťovny Generali: HAV s 10% SÚ, POV 35/35 mil Kč. Pevná úroková sazba 4,38%. Tato kalkulace je pro plátce DPH, v případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná do 30. 6. 2019 nebo do odvolání.

Kombinovaná spotřeba 4,9–9,2 l/100 km, emise CO2 128–212 g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nabídka platí pro skladová vozidla s emisní normou E6B do odvolání nebo do vyčerpání zásob. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.